Kuzenim bana 'sevgilin seni çok değiştirdi ya da onun gibi olmaya calisiyorsun' dedi?

Gizli Üye
Ben Tarih ogretmenligi okuyorum son sinif öğrencisiyim 3 yıllık bir iliskim var sevgilim sozlesmeli muhendis. Yurt disinda yasayan kuzenimle dun sohbet ediyorduk ve konu islama falan geldi benim yengem namazında olan biridir kuranı kerimi okudu ve bize biseyler anlattı yurt disinda yasayan kuzenim de namazını kılıyor ama gitti göğüs ameliyatı oldu her neyse oyle konuşuyorduk falan yengem bana dedi ki bak oteki tarafa gittiğimiz zaman bize ilk sorulacak olan seyler namazın nerde ve sen namazını kılmıyorsun namazını kil güzelim dedi kuzenim de aynen hepimiz ilk namazımızdan sorgulunacagiz dedi bende dedim ki ya sacmalamyin oyle şey mi olur mezara gidince sorguya mi çekilecegiz ben namazımı kilmiyorum ne yani cehenememi gideceğim ayrıca sen namazını kılıyorsun ama göğüslerinden ameliyatı oldun ne is dedim kuzenim de dedi ki ben sagligimdan dolayı ameliyat olmak zorunda kaldım ayrıca senin sevgilin seni çok değiştirdi sen bunun farkında degilsin 3 yıl oncesine kadar sosyal medyada ileride bir çocuğum olduğu zaman namaz kılarken beni taklit etsin bilmem ne diye seyler paylasirdin kandil günlerini paylasirdin simdi zerre kadar boyle seylerle ilgilenmiyorsun olacak olan seyleri inkar ediyorsun yok namazdan sorgulanmayacağız yok olunca mezarda sorgulanmayagiz bilmem ne sevgilin seni değiştirdi ya da sen ona yaranmak icin onun gibi davranıyorsun atanınca alcagi 6 milyar Maas mi gözünü boyuyor senin onun desteklediği partiye kadar değiştin sen dedi bana
Kuzenim bana 'sevgilin seni çok değiştirdi ya da onun gibi olmaya calisiyorsun' dedi?
4
2
Görüşünü yaz