Merhaba esıme ıhanet etdım?

Gizli Üye
Merhabalar ben 5 yıllıl evli ve iki küçük çocuk annesıyım. Eşime aılemı ve çocuklarımı o kadar çok seviyorum ki bunları yazarken bile ağlıyorum. Ben zamanında aklı havada bir ınsandım esımle sozluyken ya da az öncesı tam net hatırlamıyorum ıs yerinde bir adam vardı. ve ben bundan hoslanmıstım içten içe karsı taraf evlıymıs sonradan öğrendim karsı tarafa bunu söyleme gibi pozisyon hıc olmadı ıyıkıde olmamış ama ona bakıyordum ve bulunduğu ortama gırıyordum karsı tarafında bir kaç kez baktığını farketmıstım sonra ne oldu bilmiyorum düğün hazırlılşaro nişan telaslar derken ben bu olanları unutdum. evlendım ve evlendikten sonra herşey gullıl gulıstanlıkken bu olanlar aklıma geldi ve vıcdan azabından oldum her gece ağladım eşime bir gün itiraf edim ben eskiden birinden hoşlanmıştım dedim ama bu adamın haberi yoktu dedim. eşim ilk baslarda çok kızdı sogudu ama sonrasında affetdı ama ben kendimi affedemedım. hala vicdan azabı cekıyorum ve bu adamın bakıslarımdan anladığını düşünüyorum eşim anladığını bilmiyor şimdi de bunun utancını cekıyorum evlendikten sonra abı diye seslendim gözünün ucu ile bakmadım ama yinede bırseyı değiştirmiyor sizce ben napayım esımı bu kadar çok sevrken ondan vazmıgeceyım yoksa bu fahıse ruhumun bedelinı her gün aklıma gele gele vicdan azabı mı cekeyım. sanko Rabbim beni affetmıcek ve edisımı aldatmısım gibi geliyor.. Bu insanın basına gelen bir durum mu yoksa ben mı pslgn önde gıdenımıyım?
Merhaba esıme ıhanet etdım?
18
6
Görüşünü yaz