24 günlük evliyim eşimin yalanları ortaya çıktı, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
5 senedir beraberdik bu adamla bir dönem hatta beraber yaşadık çok iyi bir adamdı herşeyini bilirdim evlendikten sonra yalanları ortaya çıktı iki tane oğlu varmış daha önce bir evlilik yapmış anneleri ile kalıyormuş çocuklar ama mahkeme annenin kafadan bir problemi var diye annesinden almaya karar vermiş eşim gece beni uyandırıp açıkladı ben şok oldum inanın ne yapacağımı bilmiyorum çocuklar artık bizimle yaşayacakmış o çocukların bir suçu günahı yok ben babalarına sinirliyim yalancı herifin teki ile evlenmişim. Apar topar annemler döndüm çok yalvardı bir hafta sonra geri döndüm ama onun için değil ne yapacağıma karar veremedim ve beni şikayet etmiş tebligat geldi eşlerin evi evlilik müessesinde terketmesi yasakmış. Çocuklar evde şimdi biraz şımarıklar ama çocuktur neticede. İkiz 10 yaşlarında oğlanlar. Ben çalışan biriyim bu çocuklara da annelik yapabileceğimi sanmıyorum çok anne olmak isterdim ama eşimin de benim gibi ilk çocuk heyecanını yaşanmasını isterdim dünyam başıma yıkıldı ne yapacağım üstelik eşim 4500 maaş alıyor 1200 lira eski eşine veriyor evimiz kira artı çocuklarına da bakacak ben bu ortama nasıl çocuk getirebilirim bir akıl verin dertleşelim arkadaşlar 😔😔
Güncellemeler:
7 gü
Ailem henüz bilmiyor çocukları olduğunu
5 gü
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Dün bir avukatla görüştüm dava açarsak ve şahidim olursa hakim bizi tek celsede boşayabilirmiş üstelik beni dolandırdığı için manevi tazminat da alabilirmişim
24 günlük evliyim eşimin yalanları ortaya çıktı, ne yapmalıyım?
68
43
Görüşünü yaz