Eşim kusursuz ben ise orta güzellikteyim?

Gizli Üye
Arkadaşlar size ne kadar psikolojik sorunlar yasadığımı gösteren bir soru soracağım. Hep bunlar karantinadan dolayı. Biz yeni evliyiz 1.5 ay gibi. Eşim normal güzellikte (çok yakışıklı değil) ama kusursuz bi insan. 10 üzerinden 6.75 7 gibi diyelim :D ben ise günumüz güzellik anlayışına göre burnum güzel değil alnım çok geniş dudağım ince popom dolgun değil hatta belki düz hafif vücut deformelerim vs var. Bunlara rağmen ortalamanın üstunde guzelligim oldugunu dusunuyorum cevremdeki insanlardan anladiğım kadarıyla. Yani 10 üzerinden 5.5 gibi bişey

Neyse gelelim lahananın faydalarına:D eşim eskiden uygunsuz videolar izlemks güzel kizlarla internetten konuşmuş ama çok eskiden. Yani uzun zamandır böyle şeyler yapmıyor. Ama ben internet gecmisini vs arastirdim ve bu eskilerine sahit oldum (dusunun silmeyi bile dusunmemis o kadar artik uzak)

Fakat ama velakin bunları düşündükçe ağlayasım geliyor beni de güzelliğim için de aynı zamanda sevmesini istiyorum bazen estetik bile dusunuyorum boyle manyak bir durumdayim istediginiz kadar yerebilirsiniz anlatacak kimse bulamadigim icin buraya yazdim kusura bakmayin :(
Eşim kusursuz ben ise orta güzellikteyim?
11
3
Görüşünü yaz