Boşanmak üzere olan eski sevgilinin evlenme teklifine ne denir?

MeryemTS
Daha önce ilk aşk diyebileceğimiz şekilde yıllarca konuştuğum kişiyle nikah günümüz belliyken başkasiyla yazişmalarini yakalayip ayrilmiştim. O dönemde barişalim dedi fakat barişmadim yalana ihanete tahammül edemedim. sonra o gidip başka bilmediği biriyle cok hizlica evlendi ancak sonra çok pişan oldu. Bana dönmek istediğini söyledi kabul etmedim ki ortada bir çocuk vardı ve kimsenin vebalini alamazdim. başka şehirden birkaç kere şehrime geldi ancak geri gönderdim. Dün öğrendim ki boşaniyorlarmiş çok huzursuzlarmiş vs bende tam bilmiyorum ama diyor ki çocuktuk hata ettik gel evlenelim. Sizce ayrilsa ona bir deneme şansi vermek doğru bir fikir mi? Çünkü hala ayri olmadiği için ona soğuk konuştum ki bu ona garip geliyor. Siz olsaydiniz ne yapardiniz?
Güncellemeler:
4 gü
ARKADAŞLAR !!!
Sorunun mantikli olmadiginin bende farkindayim ancak ben bu insandan ayrildiktan birkac yil sonra biriyle nisanlandim ve hem psikolojik hem bedensel üzüntü (şddt) biliyorum. Sonra kimseye güvenemedim ve yillardir kimseyle bağ kuramiyorum. Bu kişiyi eskiden taniyorum kendisini özlemedim ama beni cok severdi en azindan benim için iyi şeyler yapiyordu ben onu değil o çocuksu zamanlari özledim sadece yoksa bende biliyorum onunla olmaz bu mantiksiz!
Boşanmak üzere olan eski sevgilinin evlenme teklifine ne denir?
13
5
Görüşünü yaz