Sorumsuz eş düzelir mi yoksa benim mi beklentim yüksek?

Gizli Üye
arkadaşlar merhaba
7 aylik hamileyim 4 yıllık evliyim çalışıyorum fakat bebegim doğunca ucretsiz izin alacağım bu durumda esim tek başına ev geçimi yapmak durumunda kalacak. bir kredimiz var 1300 lira esimin maasi 3200 civari ona sürekli biraz tutumlu olmasini söylüyorum ise sürekli arabayla gitmke istiyor sigara iciyor aylik sadece kendine neredeyse 1000 lira harcama yapıyor. Bu 4 yıl içinde çok kez onun yaptığı borcu kapattik bi çok kere ev geçimini üzerime aldım ama artık o yapsun istiyorum evin erkeği gibi davranıp sorumluluğunu bilsin istiyorum son aylarda ben gelir goder dengesine karışmam ne kadar gelirimiz var biliyosun ne kadar giderimiz var onunda biliosun artık sen ayarla ben bebegimle ilgilenmek istiyorum dedim ilk ay iyi gitti tabi desteğimle ama şu an neredeyse bir ay içerdeyiz ve esim hâlâ çok rahat asla umrunda değil bu arada sigara konusunda yıllardır kavga ederiz ama soz verdi birakacam diye ama hala birakmadi sigaradan nefret ederim bu arada bi çok kez çok büyük kavga ettik bu yüzden sizce esim düzelir mi
Sorumsuz eş düzelir mi yoksa benim mi beklentim yüksek?
60
45
Görüşünü yaz