Bunaldım bu hayattan artık benim de sevgilim olsuy istiyorum ama olmuyor 22 yaşındayım şu ana kadar hič sevgilim olmadı n'apcam?

Gizli Üye
Beni Allah aşkına linç etmeyin nolur yalvarırım.
Kısa, kırıcı, incitici, saçma sapan yorumlar istemiyorum bu arada. Objektif, yapıcı yorum istiyorum.
Her neyse devam ediyorum anlattmaya.
Bu arada gerçekten tipssiz diyebileceğiniz bir erkek değilim. Benim korkum aslında reddedilmek değil tabi reddedilmezsem hiç fena olmaz ama benim asıl korrkum aşağılanarak, kötü davranılarak reddedilmem.
Bu arada mesela birinden hoşlansam kızı gözümde çok büyütüyorum ister istemmez.
Hep kafama uymayan insanlar cikiyor.
Bazı insanların günahını başka kızlara yüklüyorumm. Samimi olduklarından emin olamıyorum. Birisine aşık olmaktan korkuyorum. Olsam hüsrana uğruyorum ama hüsrana uğramak istemiyorum.
Çok denedim bir türlü olmuyorr. Yalnız olmak istemiyorum ben ne günah işledim hep düşünüyorum. Hep kendimde hataa aramaktan bıktım.7 milyar insan arasından neden benim başıma geliyor bu tür şeyler herkes kavuşuuyor sevdiğine ama ben kavuşamıyor. Évlenen insanlarrı sevgilisi olanları hep kıskanıyorūm ben kıskanmak istemiyorum. Sokakta çift görmekten bıktım. Neden böyle oluyor?
Bunaldım bu hayattan artık benim de sevgilim olsuy istiyorum ama olmuyor 22 yaşındayım şu ana kadar hič sevgilim olmadı n'apcam?
3
3
Görüşünü yaz