İçime cuk diye oturan gizli bir sevgi?

Gizli Üye
18 yaşındayım. 18 ime girmeden önce, üniversite sınavına hazırlanırken o güzel kız ile tanışmıştım, ortak arkadaşlar sayesinde. (10Aralık2019), kızla 1hafta konuştuk. Ondan sonra 1 ay boyunca flörtleştik. Ama ikimizde deli gibi mutluyuz, yaşadıklarımızdan bahsediyor sürekli. 1 ay flörtleştikten sonra benden ayrıldı. Annesi babası ayrıydı, Ailevi sorunları onu etkiliyordu diyerek ve sen çok iyi bir insansin, daha iyisini hak ediyorsun, seni üzmek istemezdim gibi klişe laflar kullanıp bitirdi ilişkiyi. Sonrasında (ayrildiktan 1-1.5ay sonra) öğrendik ki arkadaşlarından etkilenip bitirmiş, (bizim metroda yaşadığımız bir an vardı. Birbirimize sıpsıkı sarılıp ve ben onu sarılırken havaya kaldırıp döndürmüştüm. O andan sürekli mutluluğunu dile getirerek bahsederdi. Bu olayı arkadaşlarına anlatınca, cringe falan demeye başlamışlar. Arkadaşları da kurnaz, kendilerini daha üstte gören insanlardi.) kısaca ilişkimizi kıskanmış arkadaşları (kaynak ise çok yakın arkadaşımdan gelmişti.). Gece Notebook adlı (21'i 22'sine bağlayan gece) filmi izlerken, aklıma bir anda o geldi ve bu hafta boyunca hep onun ismi ve benzeri olan insanlarla karşılaştım. Fazla mı abartıyorum, hiç bilmiyorum. Benim içimde ukte kaldı, sanki konuşsam olucak gibi hissettim hep.
Benden kendi istediğiyle ayrıldiğıne emin değilim. Son kez yazmak istiyorum cidden kendi isteğiyle mi ayrıldı diye (bunu yaparsam çok rahatlayacakmış gibi hissediyorum), sizce ne yapmalıyım?
Cevap verirseniz çok çok sevinirim. Teşekkür ederim.
İçime cuk diye oturan gizli bir sevgi?
3
1
Görüşünü yaz