Ne saçmalıyor bu çocuk, nasıl bu taktiği ona geri çevirebilirim?

Gizli Üye
benden hoslanıyor mu hoslanmıyor mu, bi kösede mi tutmaya calısıyor, yoksa beni kendine asık etmek icin agırdan mı alıyor bilmiyorum.

yıllardır birbirimizi tanırız ama konusmak olarak temmuzdan beri falan tanısıyoruz, sosyal medyadan da takiplesiyoruz (ig tw). onun dedigine göre tweetlerim dikkatini cekmis (mizah tarzında takılıyorum daha cok) her neyse konusmaya basladık. cocuk ikizler burcu bu arada. arkadasca 1-2 ay sıklıkla konustuk falan, bi gece bu sarhos oldugunu söyledi konusurken, ben onu sevdim o niye beni sevmedi, benim onu sevdigime inanmadı beni adam yerine bile koymadı falan diye bi kızı anlatıyor, ondan hoslanıyo olmama ragmen o an duygularımı unuttum ve ona destek oldum yanında oldum. bana dedi ki neyse simdi konusmayalım, senin icin kötü imaj cizmek istemiyorum dedi. cizmiyosun bunlar dogal seyler falan dedim sonra neselendirdim yine sakalar espriler falan. neyse ondan sonra yine bi süre daha sık konustuk gibi. ama bi süre sonra artık olta atmaya basladı bana cok net. bir-bir bucuk aydır falan eski samimiyeti yok pat diye mesaj atardı saatlerce sohbet ederdik, simdi böyle haftada bir yokluyor, cok cok hevesliymis gibi mesaj atıyor uzun mesajlar, cevap veriyorum emoji random atıp kesiyor veya cevap vermiyor, bi de üstüne gidip hikayelerimi izliyor tweetlerimi favlıyor. napcam ben bu cocukla hic yoktan aklıma takılmaya basladı. nolursunuz bi sey önerin.
Ne saçmalıyor bu çocuk, nasıl bu taktiği ona geri çevirebilirim?
3
0
Görüşünü yaz