Hayat ve kızım arasında sıkışmış durumdayım napmalıyım?

Gizli Üye
Söyle başlayayım eşimle çok kücük yasta tanıstık Bi hata yaptım ve hamile kaldım daha sonra nikahın oldu 17yasında aile izniyle babam o evden cıkmama musade etmedi haklı olarak yuzlerine bakamadım dugunume bile bir yabancı gbi geldiler çok haklılar sonuna kadar herneyse evlendik ve dugunume bir hafta kala nikah oldu o zamandan bu zamana başladı kabus dünyalar tatlısı hidrosefali rahatsızlgı olan bir kızım var hamileligimde belli olmuştu hastalgı asla aldırmak istemedim herkese karşı direndim eşimi hiç tanıyamıyorum hıc musmutlu bıgun gecirmedim hayatımda her yılbaşını tek basıma geciriyorum özel günleri daha dogru su tüm günleri eşim kafası eserse eve giriyor çıkıyor uyuşturucu madde kullanıyor ve guzel genc Bi bayanım ama beni bastırıyor piskolojık şiddeta aldatıldım ve bu en yakın arkadaşımla ve Bi ton kadınla kızla mesaj evlerde buluştuları vesayre Bi ton olay kadın sıgınma evlerinde kaldım cocugum ya mda yoktu yapamadım geri döndüm kendi evim var ama cocugum kucuk oldugu için çalışamıyorum bakacak kimsem yok hep duvarlarla konusuyorum kızıma iyi Bi hayat yasamak istiyorum eşim pıskolojımle cok oynadı haddinden fazla çalışmıyor bu arada surekli arkadaşlarıyla beraber ben evde hep tekim ve haftada bir denk geliyoruz resmen çok pişmanım ailemi dinlemediğim için ailem biliyor bütün herseyi ama ciddi anlamda elimden tutmuyorlar cunku boşanırsam el ne der mevzusu yaşamak istemiyorum ama bir kızım var ve rahatsız ona el kanat benim onun için yasamak zorundayım lütfen fikir verin içimi döktüm çok rahatladım
Hayat ve kızım arasında sıkışmış durumdayım napmalıyım?
4
2
Görüşünü yaz