Başka kafa başka fikir diye düşündüm ve sizlerden yardım almaya geldim benim için önem arz eden bir durum şimdiden teşekkür edrim?

+5Xper
Gizli Üye
öncelikle beni dikkate alıp okuduğunuz için teşekkür ederim (uzatmadan konuya gireyim başınız daha fazla ağrıtmayım) benim iki senelik bir ilişkim bitti erkek arkadaşımın beni gerçekten sevdiğini kalbimle hissettim benim imkanlarım onun imkanlarından çok çok azdı ben ona ne kadar belli ettim içimdeki sevgiyi bilemiyorum ama onun beni sevdiğine gerçekten inanıyordum ve afedersiniz çok boktan külden sebepler uğruna sevgimizi yok ettik ailelerimiz biliyordu ve nerdeyse kusursuz bir iliişkimiz vardı ayrılmadan 2 hafta önce kadar iliişki yaşadık gerçekten zevklerimiz uğruna değilde en azından ben zevklerim için değill ona ait olmak için birlikte oldum çok harika ilerliyorduk sonra en yakın arkadaşım doğrultusunda aramız bozuldu ne denediysem ne yaptıysam benimle iletişime geçmek istemedi hep reddetti istemedi beni nerdeyse 7 aydır barışmaya çalışıyorum bana fikir verebilirmisiniz ona onu sevdiğimi kanıtlamak için bana tekrar bir şans vermesi için neler yapabilirim ( bana bir şans verirse eğer hata yapmak değil hata yapıyormu acaba diye düşündürürsem bile gelsin suratıma tükürsün ) arkadaşlarım veyahut büyüklerim lütfen bana yardımcı olur musunuz ben rastgele bir hesap açtım aslında şu an 20 yaşındayım erkek arkadaşım 22 ikimizde gerçekten olgun insanlar olduğumuzu düşünüyordum yaptığımızın sorumluluğunu alabiliriz sanıyordum tamam ben kız olarak birisine ait olmak zorunda değilim ilişkiye girdim diye illaki ona ait olmam gerekmiyor ama ben onunla birlikte olduysam gidipte başka bir erkekle yoluma devam edemem gerçekten devam edemem bu yüzden onun bana tekrardan ilgi duymasını veya bana tekrar bir şans vermesini ne şekilde sağlayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim hertürlü fikire açığım şimdiden teşekkür ederim Allaha emenetsiniz inşallah...
Güncellemeler:
15 sa
Bugün o bahsettiğim aramızı bozan arkadaşımı çağırdım neden bilmem ama hala ona güveniyorum ve aramızı düzeltebileceğine inanıyorum gelsin konuşacağım yardım isteyeceğim ondan
Başka kafa başka fikir diye düşündüm ve sizlerden yardım almaya geldim benim için önem arz eden bir durum şimdiden teşekkür edrim?
0
5
Görüşünü yaz