Sizce böyle birine Güvenebilir Miyim?

Gizli Üye
Twitterdan biriyle tanıştım pek kimseye güvenen biri değilim. Güven sorunum var. Işte çok romantik konuşuyordu falan ilk gün hatta geceden sabaha kadar konuştuk. Ama güvenemiyorum sebeplerim var. Takıp ettiği kişi çoğu kız ve hepsi gittiği üniversiteden (517 takip-46 takipçi). Kendisine sordum bu kadar kız hem de üniversiteden yanı çok fazla. Dedi hepsi arkadaşım " dedi. Söyledim ki o kadar arkadaş olmaz hem onlar da seni takip etmiyor. Yeni hesap ondan dedi. Yarını hesabına baktım sınırlandırılmış Twitter tarafından (Araştırdım neden sınırlanır hesap? Yasak paylaşımlar olursa +18 falan) Kendisine sordum ve dedi bende normal yani bir 10 dk sonra hesabı düzeldi. Neyse durup dururken konuşmayı kesti yazmama rağmen kaç saat sonra cevap verdi. Her yazdığında kaç saat arayla verdi. Akşam da bakınca yazismamizi silmiş. Twitterda karşı taraf silmezse silinmez. Diyor hayir bende duruyor yazışma dedi. Fazla konuşmadık 1 saat falan konuştuk. Bir isini dedi ve gitti.
Bu durumda ne yapmalıyım. Kafam çok karışık. Güven vermiyor ve ben sorunca geçiştiriyor.
Görüşler Önemli. Görüşlerinizi Bekliyorum
Güncellemeler:
3 gü
Ve aynen devam etti umursamamaya en son konuşmak istemiyorum görüldü atıyordu. Hayatımdan çıkardım varlığı belli olmayanı. Herkese teşekkür ederim
2
3
Görüşünü yaz