Kınamayın ben bilemezdim şimdi napacağm?

Gizli Üye
Çalıştığım iş yerinin önünde sürekli polsler duruyor aralarından biri arkadasım. 2 3 aydır içlerinde sivil birini göryrm göz gözw gelyrz ve hergün onun gelmesini bekledim. Sonra bir şekilde bana ulastı ben evli olup olmadığını sorduğumda hemen evlenelimmi diyorsun yani? Tarzında cevaplar verdi neyse biz baya oturduk konustuk dertlestk hatta ben ağlarken onunda gözünden yaslar döküldü. Aramzds hiç kötü birsey geçmedi. Sonra evliymiş ayrı yasyrms bunu öğrendim. Canımok yandı uzak dur benden dedim bunu söylesem benimle konsmazdn biliyordum dedi ama ben sana aşık oldum dedi. Bende tersledim işine bak benim seninle işim yok dedim. Tamam konsmayalım ama bir gölge gbi hep yanında olcam. Nezaman zora düşsen elinden tutacam. Sen benim herseyimsin dedi. Hergün kapımzda yatyr. Bizim olsn dediğimiz sarkıyls geçyr. Hiç kötü amacı yoktu bilyrm. Maddi durumu iyi yapmak istedilten sonra herseyi yapar benle birsey yasamıyor neden ısrar edyr. Korkuyorum ben kimsenin mutsuzluğuna sebep olamam. Napcam bilmiyorum. Cevap vermyrm konsmyrm görnxe kafamı çevryrm ama benim ne günahım vardı insanım bende duygularım var.
Kınamayın ben bilemezdim şimdi napacağm?
6
2
Görüşünü yaz