Nasil bişey yaşadim ben yasattigimi mi yaşadım?

Gizli Üye
Sevglmle 4 yillik cok guzel bi iliskmz vardi. 1. Yilimizdayekn ben staj yaptgm yerde müdürüme ilgi duydum ve hoşlandım onu gordugum ilk an yuzune bile bakmadim ben erkek gördüğümde kafami eğecek kadar sadiktim adam benle ilglnmeye başladı müdür değilde kanka gbydi surekli cikoltalar icecekelr aliodu bana takliodu flort seviyesindeydi bana ama ben hep mesafeli ve cddym 1 ay sonra bi baktim ki bi anda hoşlandım etklnedim iste sevglmi bıraksam onlami olsam dedim kafamdan gecrdim 2 sanye sonra scmlma kendine gel Şu an gecici bsey yasiosun mantiginla düşün bunun önüne geç dedim ve birdaha asla bole dusnmedim ama 9 ay ayni ortmdaydik mecbur hoslntim hep devam etti staj bitti ona olan ilgimde btti ama armzda asla cafeye gtme gezme tozma ozel konusma msjlasma asla olmadi birkere bile. Ve o sebglm olsun diye cabalamdm ugrsmdm icimden hep ilgi oldu ve anladim ki ben sevglmi seviomusum onun ilgisi hosuma gdiomus bu olaydan sonra cok vicdan azabi çektim bakin elimde olmdan oldu bu. 1 yil sonra sevgilim de birinin dış görünüşden sdece etkilenerek o kizin oldgu ortmalar girerek onla yakinlasior ama kizdan yana hcbsey yok sirf guzel diye sevglm hep onu izliormus htta iste Şu an ben olmasam onla olucgni falan demiş icnden geçirmiş daha sonra ayni ortmda denk gelerek yakinslamis sohbet muhabett bana da yalan soluo erkeklerleyim diyor ama onun oldgu ortmdaymis aylr gecio sevglm durudk yere bana kotu davranio kvga çıkarıyor siddet oldu beni begnemeyip degsitrmeye çalıştı bedeni benim ynmda kafa bska yerdeydi hep huysuzdu çözemedim daha sonra biz ufak kvga ettik ve benden ayrildi barismadi birdaha ben 1 ay cabaldm pesinden koştum herseyi yaptim oda o süreçte o kizla yakisnlamis gezmiş tozmuş msjlsamlar falan piknige gtme yürüyüşlere falan kizla sevgli olmak icin caba göstermiş yani ugrasmis kizda buna karşılık vermemis kiz hep arkds gozuyle bakmış kizi cafeye davet etmis kzi kabul etemmis mesaj atiomus kiz geç bakiomus yani kizdan hcbi ilgi görmeden sirf gzuelligi icin bunu yapmış sonra geri bana dönüyor bende öğreniyorum ki o surecte beni elde bekletmis o kizla olsa ona gdcekmis olmdgi icin geri bana dönmüş cafede ifsalri var kizin fotolari telindeydi yakaldm ve tamamen ayrıldım. Ben hcbzrmzn sevglmi degstrmedim yansitmadim ilişkiye ysntip btrip bahane aramadım evet aklim karsti ama ben bunun önüne gectim ve yprsam onu kaybedicemi bldgm icin değmez dedim. Şimdi ben ysattgmi mi yaşadım? Yoksa bu normal bi durum mu aklinin karışması ama önemli olan hata yapmamak mi? Onun yaptklri ortda benim yaptgm ortada kafayi ycem kendimi sucluorum bu psikolojiden çıkamıyorum ama sen hcbsey yapmadin diorum
Güncellemeler:
2 gü
Sevgilimle ayrilmadan 1 ay önce evine gitmiştim tatil yapıyorduk bi hafta sonra bana cok kotu davranmaya başladı huysuzdu surekli kavga çıkarıyordu beni değiştirmeye çalıştı hergun orani burani şöyle yap diyordu beni acile götürdu hastaydim diye iğne yaptirmadim diye korkudan yumrukla bana vurdu küfür etti hakaretler vs. En ufak şeyde kendini soğutmak icin uğraşıyordu zaten ve ben evime geldim 10 gun sonra bu olay oldu
2 gü
Bedeni benim yanimda kafa başka yerseydi surekli düşünceliydi bsey olmuş gibi dmekki sebebi hepsi buymuş ben birkez bile ne bunu ilişkiye yansittim ne kendisine kendisini bile değiştirmedim yaptığı hcbirseyi yapmadım öğrendim ki beni o kiza benzetmeye çalışiyormus sen benim icin bahaneydin dedi, karsilik verse onla olucaktim dedi , onla sevgli olmak icin daha samimi olmak icin mesaj atiyordum dedi seni kendimden soğutmaya çalışyordum ki sen benden ayril diye dedi :( sirf senden daha guzel diye
Nasil bişey yaşadim ben yasattigimi mi yaşadım?
5
2
Görüşünü yaz