Açık evliliğin zorlukları?

Azruben
Merhaba ben Arzu. Size utanarak bir sey danışmak istiyorum. Bana yol göstermek isteyenler lütfen beni yargılamasın çünkü ben de pişmanım. Ben bir evlilik yaptım. Eşimle resmi olarak evliyiz fakat o bildiğiniz evlilikler gibi değil. Bizimki açık evlilik. Ne bu açık evlilik diyenler olucak tıpkı benim de eşimden ilk duyduğumda dediğim gibi. Evet evlisiniz, aynı evde yaşıyorsunuz fakat 2 tarafta birbiri dışında başka insanlarla da birlikte olabiliyorlar. Benim eşim 2 yıl Amerika'da yaşadı. Bu illeti de orda duymuş benimsemiş. Ben öyle normal köyde büyümüş, büyük şehire gelmiş kızım. Bizde yoktur oyle sapkınlıklar ama uydum şeytana. Kabul ettim. Ben ona körtütük aşıktım, benim olsun da ne yapsa ne dese kafi dedim. Ilk zamanlarda sorun yoktu. Ama sonra bende büyük kıskançlıklar başladı. O kadını evimize getirmesi son nokta oldu benim için. Gece o kadının içkisine rasgele hap attım. Gözum karardı. Ama bende hakli degil miyim? Beni delirme noktasına o getirdi. Sabrettim sustum ama yeter artık. Her neyse zehirlendi bu. iyileşti. Ölmedi. Sorun şu ki zehirledigim kadın eşimden hamileymiş. Ben o sabu çocuğu öldürdüm. Vicdanım hiç rahat degil. Ama o kadına eşimi kaptıramazdım. Bana yol gösterin eşimin sadece beni görmesi için ne yapmalıyım. Büyü falan onlari demeyin onlardan korkuyorum. Tövbe de ettim artık. Bana yol gösterin.
Güncellemeler:
10 gü
Yazmayi unutmuşum. kadınla konuştuk. Anlaştık. O istemiyormuş zaten. Bende bilsem yapmazdım.
Açık evliliğin zorlukları?
15
5
Görüşünü yaz