Bazı aldatılan kadınlar davranışlarıyla aldatılmayı hak eder mi yoksa hak etmez mi?

Gizli Üye
Ben hep yıllardır hiç kimsenin hak etmediğini düşünürdüm ama. Bazı kadınlar var ki gel beni aldat diye davranışlarıyla adeta yalvarıyor. Sadece karşısındaki erkeğin merhametine bırakıyor kendini. Adam sabah işe gidecek bir tane çocuk olduğu halde sabah kalkıp kahvaltı hazırlamadığı halde çocuğa batırıyor sabaha kadar. Kendisi de öğle 13:30da uyanıyor. Gözlerimle görüyorum bunları. Akşam eşi gelince sokak köpeği mi gelmiş eşi mi gelmiş hiç bir farkı yok. Ki sokak köpeği gelince bile ay tatlım ne şeker diye sever bazıları. Güleryüz yok asık surat. Zaten çalışmıyor. Evlenirken ne nişanı yapmış, ne kınayı bütün her şeyi erkek tarafının üstüne yıkmış. Damacana gibi hem kısa boylu, hem kilolu. Üstelik hamilelikten değil kendisi öyle. Evlendiği zaman asıl insanın kocasına karısına tüm ilgiyi vermesi lazım. Kahvaltı yok, akşam yemeği hazırlamak yok. Biz köle değiliz ama karşındaki erkeğe aşık olsan senin içinden gelir zaten yapmak.
Bazı aldatılan kadınlar davranışlarıyla aldatılmayı hak eder mi yoksa hak etmez mi?
3
6
Görüşünü yaz