Evlılıgımı yıkmak istiyorlar?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar ben 5 senelik evli ve iki çocuk annesıyım bundan 5 sene once esımle tanışmadan iki ay önce kız arkdasım beni bir adamla tanıştırdı benden onbeş yaş büyük bir adamdı kotu bir insan değil ama benden hoşlanıyordu bense ona karsı en ufak birşey hissetmiyordum arkadaşım o adamı kullanıyordu ve benim idare etmemı istiyordu bende ılgım varmış gibi davranıyordum ama sevgılo gibi değil. esımle tanıştım ve bu admla bir ıkı ay daha görüştük sonra kız arkadaşı ma ve bu adamı Hayatımdan sıldım çünkü esımo kaybetmek istemiyordum ve eşime anlatdım sıldıkten sonra bır kac ay sonra zaten esımle ciddi olmaya başladık ve nişan yapmıştık bu adamda Nisanldgmı facete görüp hayır lısı olsun dedi ve bırdha rahatsız etmemstı ama aradan gecen beş sene sonra gecen gün soru işareti atmış bende kimsiniz dedim ben mehmet demiş bende evlendım ıko çocuğum oldu niye yazıyorsun ayıp değil mı dedim kötü birşey demedıö hala dengesızsın napıyon demek için yazdım dedi bende yazma sakın bir daha dedim yazmam demiş bırdha yazmadı eşime de bu durumu anlatdım çok sinirlendi haliyle eşim adamın bizim nısanldgmızı bılığ hayılrı olsun dedıgnı bilmiyordu sadece sevgilim olduğunu bildiğini biliyordu. sımdı benim moralim çok bozuk sınırlenıyorum haliyle bir insan beş sene sonra nişanlı bıldgı bir insana neden yazar. o kadar canım sıkıldı ki kendımo ucube gıbo hissediyorum
Evlılıgımı yıkmak istiyorlar?
3
2
Görüşünü yaz