Sevgilimin Eşcinsel Olduğumu Öğrendim. Bir Bakın?

Gizli Üye
Arkadaşlar son zamanlarda görüşemiyorduk bana hep işi, Coronayı vs bahane ediyordu dışarı çıkamıyorum diye ( kendi 22 yasında, aramızda 1 yas var) bugün bende kaldı telefonuna gece hep bildirim geldi Whatsapptan yok ali iş yok mehmet 2 vs diye numaralardan ama mesaj görünmüyor sadece bildirim görünüyor o şekilde ayarlamış. Neyse gece bu mesajların ardı arkası kesilmedi ben de sabah bu uyurken bakayım dedim ama şifreli tabi beyefendi de şifresini söylemez uyurken bunun parmak iziyle açtım telefonu. Karıştırırken ünlü bir eşcinsel buluşma platformu var o yüklüymüş bunda hem profil hesabı açmış, sohbet etmiş birsürü insanla, vücudunun resimlerini falan yollamış, buluşma ayarlamışlar. Bunu görünce zaten artık o Whatsapptaki mesajlara bakmak aklıma bile gelmedi dondum kaldım. Artık adamın ne sevdiğini bile bilmiyorum erkek mi kadın mı her ikisi mi derdi ne neden yükledi inanamadım. Gayet maskülen sakallı düzgün bir tipti sevdiğim adam, aşıktık birbirimize resmen. şu an bunları gördüğümü bilmiyor ve bunu anlatıp güvenebileceğim yakın bir arkadaşım yok, sadece aileme anlatabilirim ama aklım çok karışık ne yapmam gerek hiç bilmiyorum. Sizce sevgilimle bu durumu konuşayım mı? SORUYU CİDDİYE ALIP YAPICI BİR ŞEKİLDE YAZARSANIZ SEVİNİRİM
Güncellemeler:
3 gü
Olduğunu’ soru başlığınnı yanlış yazmışım
Sevgilimin Eşcinsel Olduğumu Öğrendim. Bir Bakın?
6
2
Görüşünü yaz