Arkadaşlar neye inanacağımı bilmiyorum?

Gizli Üye
Sizi çok sıkmadan anlatmak istiyorum hızlıca. Erkek arkadasımla 1.5 yıllık bir ilişkimiz var aynı şehirlerde yaşıyoruz ama üniversitelerimiz şehirlerde. ve ben telefondan ona ilişkinin 5.-6. ayı falan bana asık mısın diye sordum. O da dediki aşkı olumlu bir şey olarak görmüyorum saf sevgi gerçek geliyor bana seni çok seviyorum sende her şeyim tam ama buna aşk değilde sevmek derim. Aşk mantıksız hareketler bütünü benim için özel değil dedi. Tabii ben çok çok üzüldüm ve ayrıldım ama tabii ki bırakmadı beni ve devam ettim dayanamayıp neyse biz olduk artık 1.5 yıl geçenlerde sordum ara ara bu konuyu açıyorum bana dedi ki hemen beni elde görme diye kendimi belli etmedim sana hislerimi belli etseydim ben belki sıkılırdın diye korktum itiraf ediyorum dedi. Ama bi insan kız Arkadası ayırlma asamasına gelse bile kendinden ödün vermez mi açıklamaz mı gerçeği yok gitme anlatıyorum gerçeği demez miydi? bazen geçmişe takılı kalıyorum. Sorun şu ki hislerinden hareketlerinden bana olan davranışlarından sevgi damlıyo bana öyle bi bakıyor ki anlatamam ailesiyle tanıştırdı beni. yani sorun aşkını sevgisini hissediyorum belki o bile daha çok seviyor olabilir ama neden basta asık çok değilim iyi bir şey de değil diyerek aklımı karıstırdı. Hiçbir hissinin eksik olmadığını hareketlerinden anlıyorum ben öyle bi sevmesi var gerçekten. Lütfen yorum yapın aklım karısık
Arkadaşlar neye inanacağımı bilmiyorum?
1
2
Görüşünü yaz