Erkek arkadaşım çok utangaç ve sosyal fobik dayanamıyorum artık ne yapmam lazım terk etmek istiyorum ama kıyamıyorum ne yapiyim?

Gizli Üye
Toplu ortama giremiyor. AVM de hesabını öderken , menüyü bile söyleyemiyor, aynısından lütfen falan diyor. Hep yalnız takılmak istiyor. Mesela biz sevgili olduk ama o bile benim cabamla. Hep erkekler kız peşinde koşardı buna gittim ben teklif ettim. Teklif ettiğimde de eli ayağına dolandı. Ne diyeceğini bilemedi, normal bir kız olsa direkt bu ne ya derdi ben anlayışla karşıladım. Zamanla tanıştık, bana alıştı içini açtı. Sorunlarını anlattı. Ben dedim ko bunu birlikte asicaz dedim. Psikiyatriyr gitti ilaç aldi. Ama nafile. Her gün gözler kıpkırmızı psikolojisi bozuluyor. Bana dedi ki sen olmasan ben ne yapardım dedi. Ama ben ondan iyice sıkılmaya başladım. O da bana iyice bağlanıyor. Sanki onu mutlu eden oyuncak misim gobi hissediyorum. O da çocuk gibi hep şefkati merhameti ben gösteriyorum.
Terk et acıma
A seç
Biraz daha dene
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Erkek arkadaşım çok utangaç ve sosyal fobik dayanamıyorum artık ne yapmam lazım terk etmek istiyorum ama kıyamıyorum ne yapiyim?
4
5
Görüşünü yaz