Servisçinin numarasını ismi ile kaydettim diye sevgilim benden ayrıldı, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar 2 yıldır beraber olduğum insan bana aldatiyorsun diyip ayrıldı aldatma sebebim ise servisçiyi ismi ile kayıt etmem "ismi ile kayit ediyorsan bir munasebetin vardır" diyor bir dakika içinde benden ayrıldı numarayı rehberimde daha önce görmediğini söylüyor ama 1 yıldır o numara bende kayıtlı unutmuşum bile... Niye vatsaba giriyorsun aramiyorsun kiminle konuşuyorsun diyor ben onunla fotoğraflar paylaştım 1,2 kişiye gözledim onunla uğraşıyorum o yüzden aramadım ki zatej 1 saat önce konuştuk, dedi kime. gizledin ss at bakiyim dedi o ismi de orda gördü adamın numarasini istedi hiç hayır vs demeden attım, ki adam benden yaşça büyük abim yaşında insan zamanında öyle kaydetmişim her yerden engelledi bana inanmıyor ergenlere döndük... Allah biliyor ya ben masumum kendimi açıkladım ama beni anlamıyor ne yapmalıyım 😔
Güncellemeler:
6 gü
Bu gece yaşandı bu olay öyle kötü hissediyorum ki uyuyamiyorum. Hayatımı bir düzene sokmuştum simdi hiç bir şey yapamıcak gibiyim.. bu yük çok ağır
Servisçinin numarasını ismi ile kaydettim diye sevgilim benden ayrıldı, ne yapmalıyım?
69
52
Görüşünü yaz