Eşim beni hiç sevmiyor, resmen kaçıyor, sevgisini bu saatten sonra kazanabilir miyim?

Gizli Üye
1,5 yıllık evliyim.
Başlarda her şey düzgündü. Sonra canım cicim ayı bitti. Eskisi kadar ilgilenmediğini görünce soğuduğunu sanıp daha çok zaman geçirmeye çalıştım ve daha çok ilgilendim, çok üstüne düştüm sanırım. Ben düştükçe o geri çekildi, resmen kovalayan taraf oldum.
Çok saçma hareket ettim kısaca.
şimdi beni hiç sevmiyor ve bildiğiniz kaçıyor.
benden nefret etmiyor, gene konuşsam konuşur gezelim desem gelir, ama sadece sevmiyor, isteklerimi hep ayıp olmasın kırılmıyım diye yerine getiriyor görüyorum.
Aramzızdaki ilişki hani yanınızda bi çocuk olur, durmadan konuşur sırf üzülmesin diye cevaplarsınız, ama görünce de aman konuşmasın diye kaçarsınızya aynı o ilişki var aramızda şu an. Resmen iki dk muhabbet etmemek için ben uyuduktan sonra odaya geliyor uyumaya.
Kendisine sorduğumda çok ilgi istediğimi ve çok bunaltıcı birine dönüştüğümü söyledi.
Ona haksız diyemem, ilgisinin dağıldığını düşünüp toparlayayım diye çok yapıştım. Haliyle ters tepti.
Şimdi aşık olmasını beklemiyorum tabii ki de. Ama yine de sevgi olan düzgün bir evlilik istiyorum.
Son 1 haftadır da zaten uğraşmıyorum, hobi edindim ona vakit ayırıyorum. Dışarı falan çıkıyorum yürüyüşe. Mümkün olduğunca az karşılaşmaya çalışıyorum.
Sizce buna devam edersem bana karşı olan aşırı bunalmışlığı biter mi
Eşim beni hiç sevmiyor, resmen kaçıyor, sevgisini bu saatten sonra kazanabilir miyim?
8
3
Görüşünü yaz