Artık gerçekten yardıma ihtiyacım var?

Gizli Üye
Çok kötü hissediyorum ve kimseye anlatamıyorum , 4 ay önce tanıştık ilk buluşmamızın üstünden 3 ay geçti. İlk buluştuğumuzda ondan hoşlandım sonra bana beklemek istemediğini olmak istediğini söyledi ama ben acele etmek istemedim kaygılarım vardı. Bir küstük bir barıştık derken bi gece onunla konuştuk telefonla herşey normaldi sabah kalkıp kuzenimle yürüdük pat ne göreyim eski sevgilisiyle aynı yerde çalışıyor bizde oraya girecektik orada gördü sadece çaktırmadan gülümsedi ve selam bile vermedi hesabını sordum inkar etti bende konuşmayı kestim aradan zaman geçti onu unutamıyordum tekrar numarasını kaydettim yine konuştuk sonra konuşmak istemediğini başının boş yere belaya girdiğini söyledi , sonra zaman geçti hikayelerimizi görüyorduk kaza yapmış arabayla fotoğrafını paylaşmış dayanamadım iyimisin diye mesaj attım iyiyim dedi aynı mahallede sayılırız gelebilirmisin birşey konuşacağım dedi o an müsait değildim 2 3 saat bekledi arkadaşıyla bende sonra gittim akşamdı konuştuk sevgili değildik ama sarıldık hatta fotoğraf çekildik sonrasında o yazmadı bende yazmadım sonra yazdım cevap bile vermedi bende numarasını silip takipten çıktım sonra zaman geçti yeniden takipleşiyorduk bugün bütün kızları ve beni takipten çıkmış bir kız falan vardı sadece aşk durumları atıyor ama o kıza aşık olmadığını ve sevmediğini adım kadar biliyorum biraz çapkın bir tip sonrasında o Kızı da takipten çıkmış ama yine durum atıyor ama koz onu takip ediyor sanırım kızın ilgisini çekmeye çalışıyor bana mesaj atsın diye 🙊 gururumu hiç kimse bu kadar incitememişti ve gerçekten kimseye bu kadar sevip değer vermedim onun için herşeyi göze aldım anneme bile anlattım unutmam gerek ama unutmak istemiyorum vazgeçemiyorum beni umursamıyor bile nasıl unuturum nasıl vazgeçerim lütfen söyleyin kimseye anlatamaz oldum artık hep mutlu gözüküyorum ama içim kan ağlıyor dayanamıyorum eski hayatıma dönmek istiyorum ben 😔 birde onu takipten çıkmadım fark etmemiş gibi yaptım ama hikayelerini izlemiyorum fake den bakıyorum sizce doğrumu?
Artık gerçekten yardıma ihtiyacım var?
4
2
Görüşünü yaz