Bu çocuk bana büyü yapmış olabilir mi?

Gizli Üye
Bundan 3 sene önce damdan düşer gibi hayatıma bir erkek girdi. Tanımam etmem , arkadaşça yaklaştıgını sandım ama benden hoşlanıyormuş ve çok ısrarcı bir erkekti. Bende kibarca hep reddettim , o hayatıma girdiği günden beri gerek sağlık gerek özel hayatım gerek sosyal çevrem gerek maddi konularda hersey tepetaklak oldu. İnsanlar sebepsiz yere beni bıraktı , iletişimi kesti ve inanın kıracak üzecek bişey yapmadım. Çevremde 50 ye yakın kişi varsa 1 ay içinde sebepsizce hepsi sildi beni. İşten atıldım , hangi işe girsem terslikler bitmedi. Sağlık problemlerim çıktı ardı adına bir sürü. İlişkim vardı biriyle bir anda bitti.
Tek tek anlatmıcam anlatsam sıkılırsınız anlamazsınız. Tek dediğim şu o hayatıma girmeden önce hayatım peri masalı gibiydi. O geldi hersey gitti. Bunu geçenlerde farkettim. Neden hersey ters gidiyor diye düşünürken film şeridi gibi hatırladım. O çocuk geldi hersey bitti. Üstelik benim hakkımda da çok şey biliyor atım tutturamayacağız şeyleri.
Zamanında çok popüler sevilen biriydim. İyi bir işim , ciddi bir ilişkim iyi giden sağlığım vardı. Ondan beridir berbat hersey. Toparlamaya çalışıyorum inanın ama nasıl anlatabilirim terslikler durmuyor. Hayatımda kimse yok. Bakın TEK BİR KİŞİ ARKADAŞIM BİLE YOK Bir tek o var.
Bu çocuk bana büyü yapmış olabilir mi?
3
4
Görüşünü yaz