Cevabı böyle olması gerekti dedi sadece?

ahmetkyl
bi kızla 2 sene kadar bi beraberliğim oldu ama cok seviyorum yani ne kadar cok sevilebilirse o kadar cok o kadar cok seviyorum dedi benim için ağladı yeri geldi basıma bisey geldiğinde haftalarca basımda bekledi o kadar emindim ki birbirimizi ölesiye sevdimizden onun uğruna herseyi yapmaya hazırdım adını kalbime dövme ilk cıkma tarihimizi koluma dövme yaptırmıstım ölesiye seviyodum yani öyle diyim 2 sene sonunda ayrılmak istedini ve bu konuda ona ısrar ve sebebini sormamamı istedi bende neden diye sorsam dahi istediğim cevabı alamadım ve biiti benden ayrıldıktan 2 ay sonra biriyle nisanlandı tabi bu sırada biz hala aynı iş yerinde calısıyoruz ama benimle hic muhattap olmuyor aradan bi 2 ay daha gecti nisanlandılar evlendiler Şu an 3 aylık evliler ve bugun 7 ay sonra karsılastım çiğ köftecide yanında kız arkadası vardı kız arkadasının sevgilisi sanki bunları tehdit eder gibi konusunca dayanamadım ve yanlarına gidip olay cıkardım oğlanlar gidince biraz konusma fırsatı buldum ve sordum niye yaptın bunu bana ne bi hata mı yaptım diye hayır senlik bisey değil dedi kendini sakın suclama dedi peki niye dedim zorlama böyle olması gerekiyodu dedi ben ne diycemi ne yapacamı bilemedim bakma dedi bana öyle aynı gözlerle nolursun bakma dedi ve gitti ne demek istedi sizce halaa icimde ona karsı cok büyük zaafım var ne yapmalıyım ne demek istedi sizcee
Cevabı böyle olması gerekti dedi sadece?
6
2
Görüşünü yaz