Kocamdan boşanmayı düşünüyorum bir dövmediği kaldı beni, bir de kızım var nasıl olacak bilmiyorum bir öneriniz var mı?

Gizli Üye
Bir tur sirketinde uzun suredir calisiyordum Şu an calismiyorum pandemi dolayisiyla yurtici islerimiz bile durdu bende ayrildim. Bu seyahatlerden birinde italyan biriyle tanistim Şu an eşim kendisi asiri nazik, kibar biriydi bunu ozellikle soyluyorum cunku sonradan degisti.
Gorusebilmek icin evlenmekten baska caremiz yoktu annem babam hatta amcalarima kadar herkes karsi ciksada evlendim ve 6 aylik kizim var Şu an ama esim beni delirtiyor burada bankada calisiyordu sebepsiz yere tartisti cikti isten calismiyor 5 aydir falan butun gun evde yatiyor playstation oynuyor, alkol aliyor , ne ev isi ne disari isi hicbir sey yok, annesi para gonderiyor surekli ama nereye kadar.
Çocuga dogru duzgun bakmiyor gece o uyanik oldugu halde aglarken kalkip ben bakiyorum sonra duymadim diyor cildirtiyor beni, ben arkadaslarimla 1 saat hava almaya cocugu ona birakip ciksam eve döndugumde kavga cikartiyor iste durmuyor cocuk bilmem ne, evin altini ustune getiriyor.
Eski erkek is arkadaslarim isle alakali bi mesaj atsa bile kiyameti kopariyor kac defa is gorusmesi ayarladim gidiyor ama hep olumsuz bir keresinde insan kaynaklari muduru arkadasim beni aradi sirf ise almasinlar diye ters ters konusmus haberin olsun dedi.
Gecen gun babamlardayken aksam 7 bucukta yemege gittik saat 8 bucukta hadi gidelim demeye basladi sonra ablamin oğlu kızımı severken cocuk korktu agladi sen boyle mi bakiyosun bu cocuga diye milletin icinde bagirdi yirtindi resmen kalktik geldik hemen eve gelince ozur diliyor bilmem ne ama canima tak etti aileme yansitmiyorum arkadaslarima anlatamiyorum icime ata ata biktim ben ne yapicam.
Kocamdan boşanmayı düşünüyorum bir dövmediği kaldı beni, bir de kızım var nasıl olacak bilmiyorum bir öneriniz var mı?
17
5
Görüşünü yaz