Sizce napmam lazım ayrıldık ama ben çok özledim 😓 ?

Gizli Üye
Biz 2 yıl sevgili olduk ve beraber olduk defalarca şimdi ayrıldık 1 yıldan fazla oldu ama ara ara konuştuk nasılsın iyimisin falan diye günlerce konuştuk sonra hep engelledi beni üstüme geliyorsun dedi barışalım demelerime katlanamadi ben ona hep aşkım diyorum ya da buna benzer şeyler biz diye birşey yok deme bunları diyordu böyle şeylerlerle sıktım onu. Neyse 1 yıl oldu ayrılalı ama ikimizinde sevgilisi olmadı biliyoruz bunu en son 15 gün önce görüntülü konuştuk yine engelledi. Ben şimdi napsam benimle barışır hatta ben evlenme teklifi edecem o dereceyim artık ona karşı. Bizim ayrılık sebebimiz ben biriyle 1 ay konuştum ama mesajda bir kaç defada buluştuk ama elini bile tutmadım o kişinin o yüzden ayrildi benden. Şimdi işim gücüm var izine de geldim napmam lazım benim biraz bana yardımcı olun. Aklımda şu var bir tüzük alıp gideyim karşısına çıkayım oturup herşeyi yüzüne söyleyim ama benimle buluşmak istemiyorum napacam ben böyle ya bana yardım edin 😑
Güncellemeler:
1 yıl
Evlenme gücüne sahibim ayrılırken bu statüde değildim mesleğim yoktu ama şu an var o zaman hiç umut yoktur herşey eksikti maddi olarak ama o yok neye yararki😓
1 yıl
Ya yok mu fikri olan
Sizce napmam lazım ayrıldık ama ben çok özledim 😓 ?
2
0
Görüşünü yaz