Sıska erkekler kızların geneli için itici mi geliyor?

Gizli Üye
1.85 70 kilogramım. Yani zayıfım. Vücut tipim de güzel değil. Yüzüm güzel diyemem. Geniş omuzlu biri değilim. Belim ince. Yakışıklı biri sayılmam yani. Düzgün beslenip beraberinde spor yapacak durumum da yok. Sağlıksız kilo almak da istemiyorum çünkü daha da tipsiz olurum büyük ihtimalle.

Açıkçası sosyal ve ekonomik sorunlarım var şu sıralar. Hem geçmişte yaşadığım olaylar hem de ailemle aramdaki problemler sebebiyle. Ve benim için kolay değil. Beslenmeme pek özen gösteremiyorum yani.

Tahmin ettiğiniz üzere pek çekici özelliklerim de yok. Temiz ve ahlaklı biri olmaya çalışıyorum hepsi bu. Para pul biraz da tip olmadıktan sonra pek işe de yaramaz bunlar. Aile olmak için para, sosyal yönlerde gelişmiş olmak vs. gerekli sonuçta. Ben öyle biri olamadım daha maalesef. Ama mücadele eden biriyim öyle pes eden biri değilim. Kendimi düzletmeye çalışacağım ne kadar sürerse sürsün.

Benim merak ettiğim. Soru özeti olarak.

Sıska erkekler kızların geneli için itici mi gelir. Samimiyetle cevap verirseniz sevinirim. Pek sosyal biri değilim yani bu durumu tam olarak anladığımı söyleyemem. Cevaplarınızı merakla bekliyorum o yüzden.
Sıska erkekler kızların geneli için itici mi geliyor?
5
4
Görüşünü yaz