Hayalinizdeki sevgili nasıl?

Gizli Üye
Öncelikle "hayalinizde "diyorum sonra çay kahve de ister misin diye linçlemeyin.
Başlıyorum:)
Uzun boylu, yakışıklı (dünya yakışıklısı birini beklemiyorum ama onu baktıkça aşık olmak güzel olurdu), bakımlı (çok tüylü olmasın baby face seviyorum), güzel kokması böyle onun swetlerini giyince koklamaya doymuyum isterim ona ait bir şeyi aldığımda o aklıma gelsin , mizah seviyesi iyi olan birlikte eğlenip güleceğim iyi vakit geçireceğim biri , ilgi veren ilgisiz kalmaya dayanamam hep beni sevsin isterim tabi bende onu sevicem yanaklarını sıkıp sımsıkı sarılıcam kokusunu içime çekicem. Kültürlü olsun sabit fikirleri olmasın birlikte farklı meseleleri konuşup gelişelim bilinçli çiftler olalım isterim birlikte kitap okuruz sonra onun hakkında konuşuruz, nazik olsun hanzo istemem ama kendini hakkını savunabilen biri olsun özgüveni olsun , ve son olarak sempatik biri olsun konuşmaya doyamıyım insanlarda ondan memnun ve sevacan bir şekilde bahsetsin. Güzel bir karakteri olsun dememe gerek kalmadı bence. Neyse daldık yine hayallere... Çok isterdim ama imkansızı hayal etmekten başka yapabileceğim bir şey yok.
Hayalinizdeki sevgili nasıl?
8
4
Görüşünü yaz