Hayırlı akşamlar düşüncelerinizi merak ediyorum?

Mervetşdmr0607
Bu siteyi birilerinin görüşüne cidden ihtiyacımın olduğu bir dönemde keşfettim. Çok açık konuşabilen biri değilim mazur görün daha önce sorduğum soruları bilenler vardır anlatmak istemedim. Merak ettiğim ve bilmek istediğim şey ben 24 yaşıma kadar 2 kişiyi sevip değer verdim ancak karşı tarafın benden hep yapamayacağım şeylerde beklentisi oldu. öncelikle bana salak işte böyle kız var mı niye yapmadın madem çok sevdin demeyin ne olur. Nişanlıyken nişanlım benimle birşeyler yaşamak istedi izin vermedim benim için o kırmızı kuşak belki zihniyetsiz dersiniz bana ama kanser hastası annemin yüzüne bakmazdım bazı olaylar oldu nişan atıldı. 1 ay önce gizliden arayıp istediğimi yapsaydın ben senden asla vazgeçmezdim aramızda bir bağ olurdu dedi. Tabiki öptüm sarıldım ama o an özel olsun istedim ilerisine gitmedim. Sizce ben eski nişanlımın dediği gibi"gerikafalı, korkak, aciz, birimiyim. Yani sevseydin benim olurdun dedi okadar çok gururum kırıldı ki beni suçladı
Güncellemeler:
10 gü
Aslında 2 sene beraberdik ona çok sadıktım zaten ilişkide hep sadık oldum bununlada gurur duydum. Ben tesettürlüyüm yani cinsellik anlamında bir erkeğin dikkatini çekmiyorum diye düşünüyorum. Eski nişanlım da çok üzerime geldi nikahımız düğünde olacaktı annesi kanser hastası anneme hakaretler edince ben bitirdim. Sonra beni arayıp eğer birşeyler yaşasaydık hamile felan olsaydın bizi kimse ayıramazdı sen bana erkekliğimi hissettirmedin felan dedi sabah kadar ağladım ben. Öptüm sarıldım ama yetmed
10 gü
O hep daha fazlasını istedi bunları inanın utanarak anlatıyorum. Evimizi yerleştirmeye gittim bana anahtarlık almıştı mutluluktan boynuna sarıldım ama o ellerini kalçama hiç olmayacak yerlere götürdüğün de geri çekildim ve ona anlattım çok zorladı öptüm birkere ağlayarak ne olur kanser hastası annem var günah zina desemde tokat bile attı bana şimdi böyle şeyler söylemesi çok içimi acıttı sadece teşekkür ederim görüşleriniz için
Hayırlı akşamlar düşüncelerinizi merak ediyorum?
19
4
Görüşünü yaz