Sevgilimin aniden değişimi sabah ve akşam bunları yazdı bakabilirmisiniz?

Gizli Üye
Sabah günaydın canım ben dışarı çıkıyorum haberin olsun gelince konuşuruz ❤️😘 yazdı selfie çekip attı akşam bunları yazdı

Kendimle alakalı yani yanlıs bir iliski yasayıpta üc bes ay sonra ne kendimi cok üzüp ne de senin üzülmeni istemem. Ben daha kendim ne istedigimi bilmiyorum öyle üc günde bir iliski yasamak istemiyorum basta da söylemistim ciddi olucagını düsündügümde iliski yasamak isterim diyeSu an seni cok üzdüysemde hakkını helal et lütfen ama dedigim gibi bir ne istedigimi dinleyip anlamam lazımBirbirimize baglanıp üc bes ay sonra daha büyük üzüntü duymaktansa olmayacaksa bastan olmasın cok icimle iki gündür yiyiyorum kendimi sanada telefonda oynayamazdım o ben degilim. Biliyorum senin ne kadar iyi birisi oldugunu bende senin cok cok mutlu olmanı yürekten istiyorum biliyorsun bunu... arkadas olarak istedigin heran canın sıkkın oldugunda ya da mutlu bir anında hic farketmez her zaman yanındayım unutma sadece sorun benlik ve kendimi bir iliski icin hazır hissetmemem. Birinin ahını alıp üzmekten korkarım. İki gündür düsündügüm icin sana haksızlıkta yapmamak icin su anda paylastım duygularımı. Yoksa bunu yüzyüzede söyleyebilirim düsüncelerimi söyleyebilirdim. Ama bu ilk basta söylediklerimde ciddiyim arkadas olarak ne zaman istersen yanındayım. Seninde inan yürekten cok mutlu olmanı istiyorum...
Sevgilimin aniden değişimi sabah ve akşam bunları yazdı bakabilirmisiniz?
4
0
Görüşünü yaz