İlişki hakkında?

Mervetşdmr0607
Ben 24 yaşındayım. İnsanlar yani hem cinslerimden bile hep işte güzel kızsın, çok tatlı konuşuyorsun çok zekisin ya da olaylar karşısında çok güçlüsün diye sözler alıyorum. Bir önceki sorularımı okuyanlar bilir beni. Bu zamana kadar hayatımda sadece iki kişiyi sevdim. Aslında tek istediğim sadık, değer veren, ilgili ve temiz seven birisiydi. Daha önce bir uzman çavuş sevdim Ankaradan ıspartaya yanına törene gittim bankta otururken telefonuna başka bir kızdan saçma sapan msjlar geldi beni aldatmış hemde 4 ay ne salakmışım fark edemedimaçıklaması"senin yüzünden zina yaptım istediklerimi yapmadın birde beni suçluyorsun" oldu bu süre içinde üniversite okuyordum ve kimseye bakmadım. Aradan 4 sene geçti başka birini tanıdım ve nişanlandım düğüne 5 gün kala annesi kanser hastası annemin üzerine yürüdü ve hakaretler VS derken herşey mahvoldu bitti. Nikahım olmadı. Ama ben bu insanlara montlar, botlar yani işyerinin önüne gidip çıkmasını bile beklemiştim hatta. Hiç çiçek hediye evlilik teklifi VS almadım. Ama bakıyorum benden kg ya da bakımsız gözü parada olan hatta 3 kişiyle aynı anda konuşan kızlar mutlu. Ben nerde hata yapıyorum neden mutlu olamıyorum neden kimse beni benim sevdiğim kadar sevmiyor kimse ilgi göstermiyor kimse dokunmadan sevmek için uğraşmıyor?
Güncellemeler:
6 gü
Bakın güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim ayrıca söyledikleriniz den de ders çıkarmak istiyorum. Belki asla inandırıcı gelmiyor yani hatta hadi canım sende diyorsunuz. Ama ben hani şu 80 lerdeki el değmemiş aşk vardır ya o olsun yani ne bileyim biri gelsin beni dünyanın en mutlu kadını yapsın zorluklara herşeye el ele sırt sırta duralım nankör olmasın ve bana hep bu kız bu davranışı yapıyosa mutlaka bir bildiği vardır diyecek biri olsun istedim. Eminim bir yerlerde hala benim gibi seven va
6 gü
Annemin teyzemlerin etrafımdaki kuzenler arkadaşlar olsun bakıyorum böyle hediyeler tek taşlar ya yemin ederim 98 kg bir kuzenim var iki erkekle aynı anda konuşuyor ona avmnin ortasında evlilik teklifi gelirken ben nişanlıma kahve hamburger sinema ısmarlıyordum kuzenim yunus polisle konuşuyordu ben market çalışanıyla tek istediğim sevsin ama olmuyor yani mutlu olamıyorum
İlişki hakkında?
8
2
Görüşünü yaz