Kendime bir bakıyorum ve bir kadın neden benle flort etsin diye soruyorum ama tek bir neden dahi bulamıyorum?

Gizli Üye
Okulda bir kızdan çok hoşlanıyordum. Bu arada okul dediğim de 5 yıllık bölümü 8 yıldır bitiremediğim bir baş belası. Ne derslerle bir alakam var, ne vizyon ne istek hiç bir şey bırakmamış bende. Ölü gibi gidip geliyorum. Hala yaşlı annesinden para gelse de kiramı ödesem diyen salağın tekiyim anlayacağınız. Neyse konumuza dönelim. Belki 5 yıl olmuştur bir kadına hiç bir şey hissetmeyeli abartmıyorum. Okul dediğim yer victoria secret defilesi gibi yer. Hiç biri umrumda değil, çünkü hayatımı s*kmiş olmamın verdiği depresyon beni mahvetmişti. Ama yine de bu 5 yıllık döngüyü işte bu kız kırdı. Ve ben her gün onu gördüğümde mutlu olmaya onu izlemeye zevk almaya başladım. Ondan çok hoşlandığımı bakışlarımla anlattım. Yanına gidecek halim yok ya, bu kadar ezik bir tipin öyle manken gibi bir kızın yanına gidebilmesi kolay mı öyle. Bakışlarımdan anladığını düşündüm hep. Neden? Çünkü kendime ümit verip hayatımı boka batırmayı çok seviyorum. Yine aynı senaryo, aynı döngüye girdik. Kader ağlarını örüyordu. Ördü de... Kızın gözlerini kaçırması gibi saçma sapan bir hareketten, kızın beni görmezden gelmesi gibi saçma sapan bir hareket durumlarından kendime pay çıkardım. Sonra açıldım ve sonuç belli. Anlık şokla üzülmüştüm ama yolda kendi kendime sordum. Cebinde 20 lira yok, pantolonunun bacak arası erimiş öyle giymek zorundasın. 1 hafta sonra ne yapacağını ne yiyeceğini bilmiyorsun. Karşına bir arkadaşın çıksa konuşacak konu bulamıyorsun... Tip desen tip de yok. Ki tip olsa ne bu psikoloji ile seni kim çeker? Neyse bir hayalden daha uyandık anlayacağınız.
Kendime bir bakıyorum ve bir kadın neden benle flort etsin diye soruyorum ama tek bir neden dahi bulamıyorum?
3
1
Görüşünü yaz