Nişanlım bana kıyafet hediye alıyor. Benim giydiklerimi beğenmiyor olabilir mi? Neden yapıyor bunu?

Gizli Üye
Nişanlım oyle alışverişten kaçan, sevmeyen biri degil. Kendi giyimine cok dikkat eder. Guzel parcalar alır kendine. Kendine bir sey alacagi zaman bana da alıyor. Sana bunu aldım hayatım diyor. Simdi aldigi parcalari begeniyorum yalan yok. Zevkli bu konuda. Bedenimi de tutturuyor. Bir iki aldigi sey kaliptan ötürü sıkıntı oldu ama cogunu göz kararı tutturuyor. Bunu birkac defa yapti hani nişanlısına almayacakta kime alacak, jest yapiyor iste dedim. Ama her kendine bir sey aldiginda bana da getiriyor. Icimden acaba benim alip giydigim seyleri begenmiyor mu sorusunu sordurttu bana bu hareketleri. Benim giydigim seylerle beni begenmiyor mu yoksa jest mi yapıyor?
Güncellemeler:
8 gü
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! 😊
8 gü
Cok guzel yorumlar yazmışsınız hepinize ayri ayri degerli zamaninizdan ayirip yorum attiginiz icin teşekkür ederim❤ Degerli oldugumu hissettiriyor evet. Sadece acaba mı dedim. Normalde bu ulkedeki cogu erkek alisveris yapmayi sevmez, gidip dukkanlarda dolasmaz, sevdigine bir sey almaz cogu zaman. O tiplere alışınca bu tiplerde insan acaba mi diyor. Yaptigi guzel seyi bile kötüye yormaya başlıyor insan istemeden.
Nişanlım bana kıyafet hediye alıyor. Benim giydiklerimi beğenmiyor olabilir mi? Neden yapıyor bunu?
30
47
Görüşünü yaz