İlişkimi kurtarmak için ne yapmalıyım?

Gizli Üye
1 yıllık nişanlım var aslında birbirimizi çok seviyoruz her halükarda bunu anlatmaktan çekinmiyoruz fakat son birkaç aydır özellikle bu dönemlerde sürekli hata yaptığımı (çocukça davranıp sorumluluk almıyor oluşum) kafamızın uyuşmadığını ve olgun olmam gerektiğini söyleyip duruyor nişanlım. Ben 22 yaşında bir kızım nişanlım da 26 yaşında. Bazen yaşımın verdiği bir gazla mı artık bilmiyorum ama çocukça davranabiliyorum bazı şeylere engel olamıyorum kendi içimde kendimi bitire bitire zorla kilo alma diyeti yaptığım bu dönemde aldığım kiloları da üzüntüden verdim. Kendimi değiştirmek istiyorum bana 1 ay süre verdi bu süre içinde ona karşı daha olgun olmamı istiyor haklı olduğunu düşünüyorum sonuna kadar çünkü ben iplerin ucunu bir kez kaçırdım mı bir daha elime zor alabilen biriyim sizden tek istediğim atlamadan hani en azından saçma sapan yorumlar olmadan 22 yaşındaki bir genç kızın nasıl olgun olabileceği yönünde yardım etmeniz lütfen mantıklı şeyler söyleyin nolur ihtiyacım olmasa ve zor durumda olmasam zaten yazmam lütfen
İlişkimi kurtarmak için ne yapmalıyım?
11
5
Görüşünü yaz