Sevgilimin ailesi?

Gizli Üye
Arkadaşlar iyi günler benim size bir sorum olacak? sevgilimle 7 yıllık ilişkimiz var O benim ailemi tanır ben aynı şekilde onun ailesini. Hatta girer cikariz birbirimizin ailesinin yanina ha fazla olmasada ayda yılda bir diyelim. Ustelk bizim oncden kaçma gibi bi eylemde bulunduk kaçtık tam 3 haftalığına yoktuk ortalikta fakat okulum bitmedigi icin annem izin vermeyip geri aldi beni lisem dahi bitmemisti daha sonra universite falan okuyorum suanda zaten oda bitmek uzere gelince Nisan takicaz direk seneyede düğün istiyoruz bunu herkez biliyor ve sorum şu.. sevgilim askere gittigi gunden beri ailesinden 1 kisi bile beni arayip öldün mü? kaldın mı? Diye sormadilar bir kere bile aramadilar.. ben eskiden cok arardim sorardim surekli kardeslerine yazardim ozel gunlerde babasini arardim normaldede arardm baktim hic biri beni merak edip yazmiyor ben yazmadikca akillarina dusmuyorum bende elimi ayagmi ailesinden tamamen çektim sizce ailesi beni istemiyor mu? Sizden ricam yargilamadan sizden akil almak icin bu soruyu soruyorum lutfen pisman etmeyin..
Sevgilimin ailesi?
4
5
Görüşünü yaz