Erkekler size soruyorum neden düzgün masum güzel kariyer sahibi kadınları sevmeyip saygısızlık ederek aldatıyorsunuz?

Gizli Üye
Başkasıyla benden gizli yemek yediğini öğrendim. Şüpheli hareketler sergiledi mesela kızla yemek yerken telefonlarını açmamak gibi. İnsan önemsediği insana haber vermez mi hayatım şurda şununla yemek yiyorum diye. Nerdesin diye soruyorum telefonda konuşurken söylemiyor bide gizledi bende aldattığını düşünüp terkettim. Hiç haketmeyen kadınlar bunları yaşıyor. Bu aldatma değil de ne? Açıklaması varsa 40 gündür yapardı. Hala daha pişman değil 40 gün oldu. Ne bir açıklama ne bir söz. Niye kıymet bilmiyorsunuz ya bunları yaparken hiç mi yazık bu ku kıza da bu yapılmaz demiyorsunuz.! Soğudum bu kadar empatiden yoksun iğrenç insanlardan tek derdiniz cinsellik ne zaman düzgünce sevilsem hep bir bokluk çıktı. Pişman bile olmuyor ya olmayacak mı bu? Ne biçim pişkinlik ya.!
Erkekler size soruyorum neden düzgün masum güzel kariyer sahibi kadınları sevmeyip saygısızlık ederek aldatıyorsunuz?
17
9
Görüşünü yaz