Merak ettim uzun sürelik bir olay 6ay falan?

Gizli Üye
Neden yaptı bilmiyorum sizin fikirlerinizi de almak istiyorum konu çok uzun ve jarmaşık aslında detaylara inmemeye özen göstereceğim eski sevgilimden ayrıldığımızda aslında biz uzun aylar önce konuşmamaya başlamıştık soğuk ve ilgisiz davranıyordu geç yazıyordu sanal ilişkiydi ve son zamanlarda süreklj cinsel şeyler yazıyordu ve beni defalarca kez üzdü o zamanlar duygularım umurunda değildi en sonunda iletişim full kesildi sevmemiş kįsaca sonra ayrılmak için mesaj atmış yani ayrılık konuşmasını yaptı benim kararımı sordu bende ayrılalım dedim zaten başka seçendk yoktu kendisj ayrılalım demedi çünkü sözü vardı bende istenmediğim yerde durmam ve çok dolmuştum 2 3 ayın siniri üzüntûsü ve ayrıldıktan sonra 1 saat ağladım sonra bana sanki ayrılmamış gibi acık açık seni istemiyorum dediği halde tam 1 saat içinde şşt napıyorsun yazdı bende 10 dk dayanamadan cevap verim o bana saatler sonra cevap verirdi aktif olduğu halde görüldü bile atmazdį fazla bile dayanmıştım sen ciddi misin şaka gibi neyse. Yazmıştım ve o bizim en sonki diyaloğumuzdu sanırım tekrar yazmaz artık o zaman belki yanlışlıkla yazdı belkide saylamadığı için?
Güncellemeler:
12 gü
Okumaya üşenmeyenler okuyabilir 🙄
Merak ettim uzun sürelik bir olay 6ay falan?
4
2
Görüşünü yaz