Kaynana adayının alttan iğneleyici lafları?

Gizli Üye
2 gün önce damat evine aksam yemeğine davet ettiler gittik çok güzel hazırlık yapmıslar sofrayı kaldırdım bulasıkları mutfağı toparladım ikramları dağıttım müstakbel kayınvalidem ( iş arıyorum evde olduğum için kilo aldım 164 boyum 57 kiloyum ) evde durunca noluyor şişiyor insan dedi bana güler bi biçimde ) takmadım. Nişanımda saçlarım maşa tutmadı bozuldular dümdüz saçım var bana bidahakine iyi biyer araştıralım gittiğin kuaför hiç iyi yapamamış o saçların hep düşmüstü biz geldiğimizde dedi bana hep böyle iyi söyler gibi ama lafları iğneyle batırır bir biçimde söylüyor içim den can kopuyor sanki moralim bozuluyor beni ezik görüyor sustuğumdan cevap vermediğimden ama içimde dağ oldu nişanlıma bişey söylemek istemiyorum arada kalmaktan çok korkuyor ben böyle olmasını istemiyorum evlerine gittiğimde herşeye yardım ediyorum saygılıyım herkese karşı öyle çok konuskan biri değilim ciddiyimdir boş konusmayı sevmem bana yardımcı olun moralim süreklı bozuk buda diğer insanlarla olan iletişimlerime yansıyor kafama çok takıyorum kadının söyledikleri dağ gibi büyüyor ben o gün heyecandan ne oldu anlamadım mutlu biten günümün ertesi günü böyle saçıma kötü demesi çok üzdü beni ben kimseye aa saçın kötü diyemem üzülmesin diye içimde tutarım sizce neden böyle 7 yıllık ilişkimiz var
Kaynana adayının alttan iğneleyici lafları?
0
5
Görüşünü yaz