İlişkim bittimi sizce?

Gizli Üye
Ben birisini çk sevdim kendimdn herkes den fazla çok sevdim. lisedn buyana 6yıl tanıyoruz birbirmizi 3 senedirde sevgiliydik. İlk zamanlar herşey güzel gidiyordu 6. Ayımızda ailem öğrenene kadar herşey zorlaştı elimden telefonu aldılar iletişime geçemedim ailem çok baskı kurdu ama ayrılmıcam diye direndim onun arkasında durdu oda beni bırakmadı oda bana ulaşmak için elinden geleni yaptı bişekilde görüşmeye çalıştı. ama ben iyi değildim nereye gitsem annemle işyeri de 3 ay boyunca annemde geldi. salonda annemle aynı yatakta karşı yataktada abim yatıyordu abim her hareketimiz gizli gizli takip ediyordu yanlışımız görüp bağırıp çağırıyordu. iyi değildim abla sonra 1.5 sene sonra askere gitti 6aylığına oda bana zor geldi 3ayı iyiydi 3. ayıda tartışarak geçti bazen büyük tartışmalar bazen küçük ben ama hiç bırakmadım onu askere gittiği günden beri kontürlerini ben yükledim bir abur cubur kolisi birde ihtiyaçları olan bir kutu yaptım 1kerede gücüm yettiği kadar parada gönderdim askerden geldi adam akıllı görüşemedik 15dk anca ailem görecek diye elimden geldiğince oda bana doğum günümde olsn hediyeler aldı. Ama ben onun çok fazla üstüne gitmeye başladım şu yap şunu yapma nedemiştim sana diye diye hep tartışmalar büyüdü sabahtan akşama kadar telefonda konuşsak doymuyordum görmek istiyordum. En sonunda 4gün önce ayrıldık erkek arkadaşı eski sevgilisinin kuzeni ve eski sevgilisi olmadan öncede arkadaşlarmş şimdide arkadaşlr ben rahatsız olduğumu söyledim güzellikle yok bağırarak öfkeyle söyledm yok ben ona ddmki ya o ya ben yoksa ayrıl benden dedim ayrıldı abla benden bende korktum ayrılmak istemedim bir şans daha ver yüz yüze konuşalım dedim hayır birdaha arama sorma beni dedi biz evlencz evlenince nasıl böyle olcak yapamıyorum yapamıyoruz görmüyormusun hergün tartışıyrz hatun demişti o sıra bana ben hatunn falan değilim ddm bu son konuşmamız dd Bidah beni arama dd ben sana hep şans verdim dd ben ddmki ben okadar kötü bir insan mıyım dedim evet ama sen bunu farkd değilsin dd.
İlişkim bittimi sizce?
3
3
Görüşünü yaz