3 gün önce bir sürü hayal kurmuştuk beni durduk yere terk etti bakabilirsiniz?

Gizli Üye
Sevgilimin ailesinin sağlık sorunları vardı ve psikolojisi bozulmuştu onu mutlu etmek için herşeyi yaptım üstüne titredim farklı şeylere yönlendirmeye çalıştım kafasını sürekli dağıtmaya çalıştım ve iyide gelmişti bana çok güzel şeyler söylüyordu ve annesiyle babasıyla tanıştıracakti yakında seni tanisalar çok severler diyordu sürekli ağlıyordu çünkü önceki iliskiside çok kötü bitmişti bende her gece evlilik hayalî kuruyordum hayatımda ilk defa çok mutluydum üç gün önce bana çocuklara hediye dağıtmaya gidelim ve hatıramiz için ikimiz adına fidan dikelim dedi kabul ettim doğum günüde geliyordu bir sürü hediye almıştım durduk yere benden ayrıldı seni çok uzduysem hakkını helal et çok hızlı oldu benim için ben ne istediğimi bilmiyorum senigün geçtikçe çok fazla umutlaniyordun daha fazla umutlandirmak istemedim seni bu ben değilim dedi gece ayrıldı benden psikolojim kötü oldu hergun ağlıyorum çünkü bana verdiği hayaller yarım kalan o kadar şey oldu ki sürekli gözümün önüne geliyor el ele bir çift görünce gözüm doluyor ne yapacağımı bilmiyorum 😔
3 gün önce bir sürü hayal kurmuştuk beni durduk yere terk etti bakabilirsiniz?
2
3
Görüşünü yaz