Sizce beni kullandı mı?

sadprincess0312
Bizim onunla ilişkimizde aklınıza gelebilecek herşey yaşandı. Daha sonra bu benden fazla kilolarımdan dolayı ayrılmak istediğini söyledi. Biz ayrıldık. Biraz zaman sonra geri döndü biz tekrar sevgili olduk. Sonra bazı sebeplerden dolayı tekrar ayrıldık. En son ayrılığımızdaki olayı anlatacağım. Sevgilim biyografisinden bir türlü sildiremediğim bir tarih vardı. 29.12 diye o tarihin annesinin kanseri yendiği tarih olduğunu söyledi. Sonra bende tamam dedim ve sorun çıkarmadım. Ben birgün onun takipçilerinde gezerken bir hesaba rastladım o hesapta da ayno tarih vardı. Ona attım ve hesabın kime ait olduğunu sordum. O ise bilmiyorum tanımıyorum gibi şeyler söyledi. Bende o zaman takipten çıkar dedim çıkarmamak için 40 takla attı. Herneyse ona da bişey demedim ve gittim en sonunda kıza yazdım sevgilimden bahsederek onu tanıyor musun dedim o ise evet tanıyorum bana yazmazsan sevinirim dedi ve beni engelledi. Sevgilime daha hiçbirşey söylemeden bana sordu sen ona mı yazdın diye evet dedim o da o benim teyzemin kızı dedi sakın sevgili olduğumuzu belli etme anneme söyler falan dedi peki o zaman o tarih ne alaka dedim o tarih annemi çok sevdiği için yazdı dedi. Ne alakaysa sonra işte ben dayanamadım ve ayrıldım. O kızla arasında birşey olduğunu düşündüm. Bizim ilişkimizde aklınıza gelebilecek herşey yaşandı. Ama bana kilolu gözüyle bakıyordu. Hep diğer kızlarla karşılaştırıp duruyordu. Sizce beni aldattı mı?
Sizce beni kullandı mı?
5
2
Görüşünü yaz