Annemin kızı olamadım hep Babamın kızı oldum. Böyle olunca karşıma Babasının oğlu olamayıp, hayatımaAnnesinin oğlu olanlarıÇektim?

oniks__
Annemin kızı olamadım hep Babamın kızı oldum. Böyle olunca karşıma Babasının oğlu olamayıp, hayatıma Annesinin oğlu olanları çektim. Genelde ilişkilerim başlamadan bitti. Hayatım boyunca hep Babamı rol model aldım bu yüzden karşıma çıkan erkekler bu kız çok baskın diyip kaçtı. Hiç biri erkek gibi davranmıyo aksine kız gibi davranıyo hep bi nazlanmalar, istemiyom yan cebime koy yapmalar, Armut piş ağzıma düş modundalar alma verme dengesinden haberleri yok çünkü bunları yetiştiren Anneler maalesef önüne her şeyi sermiş. Hep ben ben diyen tipler türemeye başladı. Sırf bu yüzden Evlenmekten korkar oldum. Annem kendine çok değer vermeyen kendisini fazla sevmeyen biri. O yüzden eril tarafım dişil tarafıma göre daha baskın. Aslında içimde bi yerlerde sevgiye aç kırılgan bi çocuk var fakat bunu maskelemeye çalışıyorum çünkü arkamda bi güç yok. Her şeyi tek başıma halletmekten çok yoruldum. Bende sevmek sevilmek istiyorum.. Ne yapmam lazım bu durumda 😔🥀
Annemin kızı olamadım hep Babamın kızı oldum. Böyle olunca karşıma Babasının oğlu olamayıp, hayatımaAnnesinin oğlu olanlarıÇektim?
3
3
Görüşünü yaz