Akıl istiyorum kafayı yicem?

mehtapselistire
merhaba, sizlere içimi dökmek istiyorum..
ben 5 yıllık evliyim görücü usulü evlendim. 2 tane oğlum var kızıma hamileyim. eşim evlendiğim günden beri çok ilgisiz hep kırıcı laflar söylüyor ağzından bir güzel kelime duymadım seviyormu sevmiyormu onuda bilmiyorum. ama ben cok seviyorum aramızda 12 yas var herkez bana der sen nasıl evlendin cok güzelsin esin yakışmıyor sana diye.. ama kalp işte şiddette gördüm sırf çocuklar var diye ve sevdiğimden gidecek yerim olmadığından katlanıyorum. en ufak şeyde heryerim mosmor olana kadar döver sesim çıkmaz çekilip ağlarım neden diye.. çok intihar etmek istedim ama çocuklarım aklıma geliyor onları nasıl bırakırım diye yapamıyorum. çok titizim temizim bakımlıyım alımlı her istediğini yapıyorum.. bunun evlenmiş ayrılmış bir erkek arkadaşı var telefonda konuşmuşlar. ardından msjlara baktım yağmur isminde bir bayanın numarasını atmış. eşime sordum kim diye bilmiyorum dedi sonra arkadaşına yazdım neden nosunu attın diye eşim birsey satıyor esnafız ondan lazım alıcak dedi. direk esimi aradım telefonu mesgul o ara arkadası aradı sanırım yenge sorarsa böyle de diye.. aradım aynısını söyledi. aksam eve geldi kadını arattım sor dedim istiyomu kadın hayır hiç sormadım istemiyorum dedi.. ben kadının telefonunu kaydedip whatsaptan resmine bakmistim resmen kons kızı.. 2 gundur cok sinirliyim aklımdan çıkmıyor napıcam ben neden attı numarasını eşimmi istedi ofoff ihanetmi etti bilmiyorum dayanamıyorum 😔
Güncellemeler:
7 gü
var ailem ayrilip onlara gitsem kendimi siginti gibi hissederim gibi hissediyorum meslegim var girip calisirim vs. cocuklarimi ya bana vermezlerse birisi 3 digeri 1 yasinda 7 aylik hamileyim
Akıl istiyorum kafayı yicem?
9
6
Görüşünü yaz