Benim acil fikirlerinize ihtiyacım var?

şanssızkobra
Benim 1.5 yıllık ilişkim var 3 ay ayrı kaldık barıştık.. Karşılıklı hatalarımız oldu fakat artık tükenmiş vaziyetteyim.. Ben yay o oğlak zıt her şey zıt ama birbirimizi sevdik kopamaıtşrız fakat anlaşamıyoruz.. Ben ön sezileri kuvvetli biriyim onu olacaklara karşı uyarıyorum fakat uyardığım taktirde yapmaya devam ediyor.. Bunun erkek kankaları var beni defalarca onlara tercih etti her kavga sonra onlara koştu ben ona onlardan hoşlanmadığımı söyledim ama özgürlüğüne düşkün soruyorum size ben müsade ettim elimden geldiğince saati ayarı bil git ama ben hoşnut değilim bundan buna rağmen arabalarına evlerde kalmaya neymiş ailesi biliyormuş ben kinmişim onlar kardeşiymiş.. Bunun yanı sıra yalanlarını yakalar oldum ve özür dahi dilemek yerine benden ayrılmayı tercih etti.. Bende sütten çıkmış ak kaşık değilim durdur yere asla bişe yapmam ama bunlar olduktan sonda ağzımı tutamayıp küfürler bağırmalar yapıyorum.. Son zamanlarda geleceğimiz yokmuş görmüyormuş Benin’i kaybetme korkusu olmamış , mesela dün iş yerinde servis bırakırken servis uzamasın diye arabasıyla gelen hiç tanımadığı bir insanın arabasına binmiş netmiş kız arkadaşları arabadaymış bana inince haber edecekmiş tesadüfen öğrendim.. Sürekli hatalar yapıp görmeyen kendinde bulmayan bir insan Allah var çok yardımı da gördüm yanında oldu iyi kötü ama artık sindiremiyorum buraya dahi yaramayacağım çok şeyler var..3 ay ayrı kaldığımız dönemde başka İnan’larla hiç hayatımızda olmayan insanlarla iletişime geçip onları hayatınıza dahil ett.. Ben vicdanım çok rahat sizce ne yapmalıyım onu seviyorum ama artık güvenim umudum bitti.. Kendşmi çok değersiz hissettirdi bana her hatasında ben gittim her kavgada ben ilk adımı atrımneskiden korkardım artık korkum yok başkası ile görülür bilmem ne diye.. Her şeyimi aldı elimden.. elimden geldiğince yazdım anlatmakta çalıştım sizce ne yapmalıyım
Benim acil fikirlerinize ihtiyacım var?
4
2
Görüşünü yaz