En yakın arkadaşımın sevgilisi ile birlikte oldum ben ne yapıcam çok kötü vicdan azabı çekiyorum?

BayanKafka
Alkollüydük çocukla ilk birlikteliğimiz de. Hatta ben tahrişe bağlı ameliyat bile oldum o geceden sonra. Arkadaşım şüphelendi ama konduramadi herhalde sonra takmadı. Biz şimdi arada kaçamak olarak buluşuyoruz. O geceden sonra arkadaşımdan ayrıldı. O yanımda olsa bile ben seni istiyorum dedi bende dedim ki olmaz tamam o zaman dedi ve ayrıldı. Arkadaşım depresyona girdi kafa dinlemek için memlekete gitti vs vs. Bende çocuktan çok hoşlandım itiraf ediyorum ama temel bu derece bozuk olunca ona kötü davranmaya başladım. Sanki yaşanan her şey sadece onun suçuymuş giibi. Çok duygusuz bir insansın dedi bunu hak etmiyorum vs vs. Onu deli gibi istiyorm ama olmaz. İnsanlara en yakın arkadaşımın sevgilisi ile ben mi sevgili oldum diyeyim. Olmaz öyle. Herkes aşk acısı çekiyor ama çıkamıyoruz işin içinden. Ben daha fazla kimseyi üzmeden kırmadan ne yapabilirim?
En yakın arkadaşımın sevgilisi ile birlikte oldum ben ne yapıcam çok kötü vicdan azabı çekiyorum?
10
4
Görüşünü yaz