Annem fakirle evlenme diyor haklı mı?

Gizli Üye
Hayırlısı ile evleniyorum ama sevgilimin maddi durumu çok aşırı zayıf ama el ele verip herşeyi halledicez önemli olan karakter kuru soğan bile yerim ama annem izin vermiyor ; kızım fakirle evlenme için çürür yoksulluk sizin sandığınız kadar eğlenceli değil , insanlar maddi sıkıntıdan ayağına çorap kilot alamıyor , ele ele verip herşey halledilseydi bu kadar insan maddi sıkıntıdan boşanmazdı şu an aşktan gözün kör ama evlenince aşk heves gidiyor para giriyor devreye , parasızlık girdiği zaman saygıda bitiyor , ilerde hamile kalıcan çocuğun olucak millet çocuğuna Prenses gibi oda yaparken sen en ucuz bez hangisi onu araştırıcan, bak bana senin doğumuna 1 hafta kaldıydı yatıcak beşşiğin bezin yoktu hastanedeki ebeler almıştı sana bezi , hastaneye giderken babanın cebinde 20 tl vardı nolur şimdi doğurma aşkım param yok diyodu bana , millet hastane odasında kocasından gelen çiçeklere hediyelere bakarken biz hastane parasını nasıl ödüycez diye düşündük maddi sıkıntıdan sütüm bile gelmediydi. yavrum yoksulluğu çeken bilir zengin değil ama maddi durumu iyi birine git rahat et dedi
Annem fakirle evlenme diyor haklı mı?
9
7
Görüşünü yaz