Kendimden utandım nasıl bir rezillik bu haklı mıyım sizce?

Gizli Üye
benim 5-6 yıl önce sevdiğim bir çocuk vardı rüyam bunun bir kızı kullandığını söylüyordu kız sarışın gözlüklü balık etliydi herneyse engellediğim kişiler listesine baktım engelimi kaldırmıştı benim için tüm sosyal medya hesaplarını kapatmasına rağmen neyse sonra ben bunun başka profili varsa ona engel atayım dedim ve sevgilisi olduğunu fark ettim ve işin korkunç tarafı rüyamdaki ile aynıydı kız sonra kızla galiba sanırsam 2 yıldır çıkıyorlar kızın attığı hikayelerden gördüm sadece iki foto paylaşmış onunla birlikte ve aynı evi paylaşıyorlarmış olan neyse buralar çok umrumda değil çocuk ise profilinde ona dair hiçbir şey paylaşmamış ve bana 1 yıl önce demişti ki eğer sen yurtdışına benim olduğum yere gelirsen seninle belki sevgili olabiliriz demişti sanmıyorum ama olabilir demişti ve bütün sosyal medya hespalarını kapattmıştı yazıklar olsun böyle insanlara kendime çok kızgınım nasıl böyle bir insanı sevmişim ben diye çok adi kıza üzüldüm kullanılıyor bence ama umrumda değil işin aslı ikisi de umrumda değil ben nasıl kendimi onun gibi şerefsiz birine kaptırdım buna anlam veremiyorum düşünceniz? sizce haklı mıyım kendime kızmakla?
Güncellemeler:
9 gü
kendimden cidden iğrendim
Kendimden utandım nasıl bir rezillik bu haklı mıyım sizce?
4
3
Görüşünü yaz