Arkadaslar bana ciddi sekilde yardim edin lutfen?

byrkedaavss
arkadaslar ben 21 yasinda 3 yildir evli bir kizim esim 35 yasinda ama hangimiz otuzbes hangimiz 21 muamma herneyse ben cok kotuyum esime deli gibi asigim esim pazarci ve esime ondan yasca kucuk kizlar cok bakiyor ben kendimi hergun asagilanmis hiddeiyorum esiminde bazen baktigini goruyorum ama ne anlamda bilmiyorum ben sorunca mal saticam tabiki musteriyle konusurum dio ama kizlar ona farkli bakio gozleri isildio bakarken milletin ona bunu soledigimde 3 yildir deli muamelesi goruyorum gercektende deliyik belkide hayatta tek cevrem tek dostum ylk evde oturup alkol almaktan baska bi sey yapmiyor bide hep bu kiskanclik seylerini dusnuyorum 3 yildir gecemiz gunduzumuz kavga hastaneye gitsem yat diyorlar yatarsam onundisarda ne yapcagini bilmiyorum pskilojik haplar ise yaramio hastaligim dahada azio saldirgan oluyorum o beni aldatcakmi diye gece gunduz agliyorum arkadaslar bu yasta hayatim bitti cirkim degersiz vatligim benden sogudugunu dusunuyorum her konuda benle zaman gecirmek istemio herseyi zoraki yaptirmaya basladim markete bile gitsek kasiyerden kiskaniyorum ben olmek istiyorum
Güncellemeler:
10 gü
arkadaslar elimde olsa neden hayati kendime ona zehir ediyim cok kiskaniyorum intihar noktasindayim
Arkadaslar bana ciddi sekilde yardim edin lutfen?
6
2
Görüşünü yaz