Kız arkadaşımı kıskanıyorum. Ne yapmalı?

Gizli Üye
Kendisi türk-kolombiya melezi. Kız bebek gibi bir yuzu var. Kivircik, koyu kumral saclari var. Teni karamel renginde. Gozleri ela-yesil. Fizik desen latin fizigi. Ince bel, cikik dolgun popo. Allah özene bezene yaratmis resmen. Cokta sempatik, tatli bir kiz. Universitede tanistik kendisiyle gecen sene. 1 yıldır arkadaşız. Iyi de anlaşıyoruz ama sorun şu. Cok dikkat cekiyor. Cafede, yolda yururken, her yerde. Bazen otururken gelip tanismak isteyenler oluyor benim yuzume hic bakmiyorlar. Benim cevremdeki erkek arkadaslarda bu kiz varken yanimda beni tınlamiyorlar. Surekli onunla ilgilenip sohbet ediyorlar. Amcamla yengemin arasinda bile sorun cikarmisligi var. Karantina da evime cagirdim gorusemiyorduk. Amcamla yengemde vardi. Amcam gozlerini alamayinca sıkıntı oldu haliyle yengemle arasinda. Guzel bir kizla arkadaslik yapmakta zor. Ona bakinca o kizsa ben neyim de diyorum acikcasi. Bu kizla tanıştıktan sonra kendimi begenmemeye basladim. Aynada surekli kendime bakiyorum. Sacim soyle olsa, burnum boyle olsa, yuzum yuvarlak olsa falan diye. Onceden boyle seyler yapmazdim. Hem kiskaniyorum hemde zarar veriyor sanki bana. Zaten benden baska kiz arkadasi da pek yok. Bir kiz daha var. O da yine ortak arkadaşımız. O yanimda olunca kimsenin , ozellikle erkeklerin beni takmaması sinirimi bozuyor. Ilerde sevgilim falan olsa bu kiz yanimda olsa yine sıkıntı olacak. Kızın bana karsi bir sey yaptigi yok ama istemeden yaptigi seyler var işte anlattigim gibi. Detay daha uzamasin diye burda kesiyorum.
Kız arkadaşımı kıskanıyorum. Ne yapmalı?
5
2
Görüşünü yaz